Micsoda évünk volt!
Nem tudom, Te hogy vagy vele, kedves Olvasó, de 2025-ben annyi minden történt, hogy mi csak pislogunk. Most különösen jól jön az év végi elcsendesülésről szóló időszak, hogy feldolgozzuk a rengeteg élményt, amit Veled együtt éltünk át itt, az újság hasábjain, az online felületeinken, a személyes találkozások során a nagy rendezvényeken, a hosszú vagy csak néhány mondatos levelezésekben.
Az idei utolsó lapszámunk egy kicsit erről is szól: az együtt átéltek összegzéséről. De persze nemcsak erről, hiszen nyakunkon 2026, és mi tele vagyunk tervekkel, reményekkel, ötletekkel. Az iparági szereplőkről már nem is beszélve, és mivel abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy sok újításról először értesülhetünk, már most kijelenthetjük, hogy 2026 is bőven tartogat mindannyiunk számára csodálkozni és kipróbálnivaló újdonságokat a sign területén.
Talán nem meglepő, hogy a mostani számunkban nagy hangsúlyt kap a mi közös ünnepünk, a SignExpo-PPD Expo. A részletes beszámoló mellett kiemelünk néhány érdekesebb mozzanatot, és megmutatjuk azt is, miféle különös helyzetekbe keveredhet az, aki egy ekkora rendezvény szervezésére vállalkozik.
De eszünk ágában sincs a múltba révedni: híreink és cikkeink jelentős része szól a közeljövő érdekességeiről, innovatív ötleteiről és a következő év legfontosabb trendjeiről. Szóval itt az ideje a pihenésnek, mert jön 2026, és ugyanúgy bírnunk kell a tempót! Együtt, ahogyan eddig is.
Békés, boldog ünnepeket kívánunk, találkozunk jövőre!
Kerényi Kata, főszerkesztő

